Personnel Search Results - 4-H & Youth

199 people were found for 4-H & Youth.
Carol Adams Part Time Nurse - Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
Daja Ajhar 4-H Environmental Educator - Student Assistant - Burton
4-H & Youth
Barbara Allen Part Time Food Service Worker - Fortson 4-H Center
4-H & Youth
Jade Andrews Program Coordinator - Georgia 4-H, Athens
4-H & Youth
Kelle Ashley County Extension Coordinator
4-H & Youth
Johnathon Barrett Sr Constituent Based Director
4-H & Youth
William Adam Baynes IT Professional Principal
4-H & Youth
Madysen Berry Lifeguard - Rock Eagle
4-H & Youth
Joyce Bertholf Food Service Worker II - Camp Jekyll
4-H & Youth
Melanie Biersmith Associate State 4-H Leader: Facilities and Residential Programs
4-H & Youth
Jonie Binion Administrative Assistant II - Rock Eagle
4-H & Youth
Kaitlin Elizabeth Blair STUWK / Office Assistant GA 4H - Athens
4-H & Youth
Angela Bone Administrative Associate - Rock Eagle
4-H & Youth
Undrey Bostic Food Operations Manager - Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
Walker Boswell Garden & History Program Specialist, Rock Eagle
4-H & Youth
Don W. Bower Part-Time Professor ret/reh
4-H & Youth Georgia Traffic Injury Prevention Institute (GTIPI)
Katie Bowker 4-H Tech Changemakers Program Coordinator
4-H & Youth
Kasey Bozeman Extension 4-H Specialist
4-H & Youth
Rebecca Faye Branch Administrative Specialist - St
4-H & Youth
William Patrick Bray Laboratory Helper
4-H & Youth
Matthew Gene Brock Food Service Worker - Camp Jekyll, 4-H
4-H & Youth
Charlie Brockman 4-H Environmental Educator – Burton
4-H & Youth
Alexandra Brown Graduate Assistant- Masters (EX)
4-H & Youth
Angela B. Brown DINING COMMONS ASSISTANT MGR
4-H & Youth
Courtney Still Brown Extension 4-H Specialist
4-H & Youth
Barbara Bruce Part Time Nurse - Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
David Andrew Bryan Bus Driver - Tybee Island/Burton
4-H & Youth
Donna Butler Building Services Worker - Jekyll Island
4-H & Youth
Michele Butts Building Services Worker II - Rock Eagle
4-H & Youth
Ilietha Byrd PartTime Food Service Worker - Fortson 4-H Center
4-H & Youth
Jennifer Cantwell Program Coordinator III
4-H & Youth
Alicia Joyce Castleberry Business Manager - State 4-H Office
4-H & Youth
Sue W. Chapman Associate State 4-H Leader
4-H & Youth
Grace Chauncey Lowndes 4-H Agent
Southwest District 4-H & Youth
Richard Chewning 4-H CENTER DIRECTOR II
4-H & Youth
Julia Leeann Clark ASSISTANT CHEF
4-H & Youth
Shannon Collins 4-H Environmental Educator – Camp Jekyll
4-H & Youth
Paul Byron Coote 4-H Center Director I
4-H & Youth
Harrison Cribbs Lifeguard - Rock Eagle
4-H & Youth
Gladys Crowe Canteen Clerk
4-H & Youth
Teressa Dianne Culp DINING COMMONS ASSISTANT MGR
4-H & Youth
Shennon Daggs-Armstead Food Operations Manager
4-H & Youth
Elyse Daniel Public Service Professional-Athens
4-H & Youth
Jenna Daniel Extension 4-H Specialist - Grant Development for Special Projects
4-H & Youth
Anna Davidson 4-H Environmental Educator - Student Assistant - Wahsega
4-H & Youth
Deana Davis Administrative Associate I - Wahsega
4-H & Youth
Aiden Degiorigo Lifeguard - Rock Eagle
4-H & Youth
Jenna Morgan Dekich Student Assistant
4-H & Youth
Lexie Dingerson 4-H Environmental Educator – Rock Eagle
4-H & Youth
Avery Douglas Americorps VISTA
4-H & Youth
Hayley Dowell Cobb AmeriCorps
Northwest District 4-H & Youth
Jenny Duncan 4-H Environmental Educator – Fortson
4-H & Youth
Ruby Dunn Part Time Nurse - Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
Charlotte Dyer Administrative Associate I - Fortson
4-H & Youth
Dwight Eaton HVAC Systems Control Tech
4-H & Youth
Angela Edwards Part Time Food Service Worker-Wahsega Part Time Food Service Worker-Wahsega
4-H & Youth
Joan Ekstrom Part Time Food Service Worker - Fortson 4-H Center
4-H & Youth
Kelly Ellison Grounds Keeper - Rock Eagle
4-H & Youth
Mikesa Ellison Baker II - Rock Eagle
4-H & Youth
Jason Estep Public Service Assistant
4-H & Youth
Conor Evans 4-H Environmental Educator – Camp Jekyll
4-H & Youth
Lamarcus Evans Trades Helper - Rock Eagle
4-H & Youth
Andre Diaz Farley FOOD SERVICE WORKER II - Rock Eagle
4-H & Youth
Jillian Farley Public Service Parapro/pro
4-H & Youth
Carter Fielding Part-Time Food Service Worker - Rock Eagle Part-Time Food Service Worker - Rock Eagle
4-H & Youth
Samantha Fleming Lead Building/Housekeeping Worker
4-H & Youth
Lorilei Fowler Canteen Clerk - Rock Eagle
4-H & Youth
Tracy W Fowler Development Associate - 4-H Foundation
4-H & Youth
Vince Fulghum 4-H Environmental Educator – Rock Eagle
4-H & Youth
Graham Gorgas Program Specialist - Burton 4-H Center
4-H & Youth
Laura Walton Goss Program Coordinator III - Athens
4-H & Youth
Christi Greene Housekeeper - Rock Eagle
4-H & Youth
Katie Greene 4-H Environmental Educator – Camp Jekyll
4-H & Youth
Jack Greenfield Canteen Clerk - Rock Eagle
4-H & Youth
Toney Griffin Food Service Worker II - Rock Eagle
4-H & Youth
Nancy Grizzle FOOD SERVICE WORKER I - Wahsega
4-H & Youth
Adam Hammond Development Officer, Georgia 4-H - Athens
4-H & Youth
Matt Hammons Extension Specialist - Rock Eagle 4-H Center Director
4-H & Youth
Hollie Hancock Part-Time Program Assistant – 4-H Tidelands
4-H & Youth
Camille Hardie Canteen Clerk - Rock Eagle
4-H & Youth
Eric Harris UTLITY WORKER I
4-H & Youth
David Hill Trades Helper - Rock Eagle
4-H & Youth
JAMES HOLBROOK PartTime Front Gate Attendant - Rock Eagle
4-H & Youth
Johnny J Holt Security Guard - Rock Eagle
4-H & Youth
Ke'Marcis Howard State 4-H Events Coordinator - Athens
4-H & Youth
Craven F Hudson Public Service Associate
4-H & Youth
Marilyn Huff-Waller Administrative Associate I
4-H & Youth
Amanda Hughes Part Time Building Services Worker - Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
Tima Humphries 4-H Environmental Educator - Rock Eagle
4-H & Youth
Shay Hunt Food Service Worker II - Camp Jekyll
4-H & Youth
Adrianne Ladonna Jackson Part Time Food Service Worker-Wahsega
4-H & Youth
Jaida Jackson Canteen Clerk - Rock Eagle
4-H & Youth
4-H & Youth
Mary Elizabeth Jarrett Business Manager - 4-H Foundation
4-H & Youth
Bryan Johnson Retail Sales Manager - Rock Eagle
4-H & Youth
Erika Johnston 4-H Environmental Educator – Wahsega
4-H & Youth
Christopher Jones Sound & Lighting Technician at Rock Eagle
4-H & Youth
Dwayne Jones Facilities Manager - Rock Eagle
4-H & Youth
Sonya Jones Building Services Worker I - Rock Eagle
4-H & Youth
Susan Jones Building Services Worker II - Camp Jekyll Building Services Worker II - Camp Jekyll
4-H & Youth
Andrea Karner Building Services Worker II -Jekyll Island
4-H & Youth
Kathi Kay Administrative Assistant II - Rock Eagle
4-H & Youth
Maurice Keeley Part-Time Food Service Worker - Rock Eagle
4-H & Youth
Caleb Keener Service / Maint Worker
4-H & Youth
Gregory Kosik 4-H Environmental Education Program Coordinator - Camp Jekyll
4-H & Youth
Lauren Nys Kuschner 4-H Environmental Education Program Coordinator - Rock Eagle
4-H & Youth
Haydee Labrack Part Time Food Service Worker-Wahsega Part Time Food Service Worker-Wahsega
4-H & Youth
Angela Lawrence Part Time Food Service Worker
4-H & Youth
John Mahas Public Service Parapro/pro
4-H & Youth
Megan Schaefer PT 4-H Environmental Educator, Tidelands
4-H & Youth
Alllie Mallouk 4-H Environmental Educator – Burton
4-H & Youth
Ashley Manis 4-H Environmental Educator – Wahsega
4-H & Youth
Mandy B. Marable Extension 4-H Specialist
4-H & Youth
Jeff Martin UTILITY WORKER II - Rock Eagle
4-H & Youth
Caitlin May Outreach & Community Program Specialist - Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
Blake Mcbride State 4-H Event Student Assistant - Athens
4-H & Youth
Chase Mccafferty 4-H Environmental Educator – Wahsega
4-H & Youth
Ed Mccafferty Dining Commons Manager - Burton
4-H & Youth
Tiffani Mcclain Canteen Clerk - Rock Eagle
4-H & Youth
Isabelle Dare McCurdy PT Program Assistant – 4-H Tidelands
4-H & Youth
Erine-Fay Dennis McNaught 4-H Environmental Education Program Coordinator - Burton
4-H & Youth
Mary Melson 4-H CENTER DIRECTOR I - Fortson
4-H & Youth
Jim Merck Skilled Trades Worker - Wahsega 4-H Center
4-H & Youth
Heather Miller Part-Time Food Service Worker - Burton 4-H Center
4-H & Youth
John Milligan 4-H Environmental Educator – Camp Jekyll
4-H & Youth
Tiffany Montgomery Food Service Worker II - Jekyll Island
4-H & Youth
Mike Murphy Dining Commons Manager - Fortson
4-H & Youth
Tammy Nelson Part Time Nurse - Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
Jeffrey Neville Food Service Worker - Burton 4-H Center
4-H & Youth
Lillian Norton STUWK / Office Assistant GA 4H - Athens
4-H & Youth
David Osborne Housing Operations Manager, Rock Eagle
4-H & Youth
Rob Paltz GA 4-H Facilities Engineer & Dir of Maintenance
4-H & Youth
Ban Parham Part Time Food Service
4-H & Youth
Winston Pestana Maintenance Support Staff - Rock Eagle Maintenance Support Staff - Rock Eagle
4-H & Youth
AmeliaPotter Lifeguard - Rock Eagle
4-H & Youth
Mozell C. Pounds Assistant Chef - Rock Eagle
4-H & Youth
Ivanhya Prior FOOD SERVICE WORKER II
4-H & Youth
Paige Rafferty 4-H Environmental Educator – Camp Jekyll
4-H & Youth
Madison Ricketts Part Time Food Service Worker-Wahsega
4-H & Youth
Toria Rico Program Specialist I - Camp Jekyll
4-H & Youth
Regina Robillard Utility Worker II - Fortson
4-H & Youth
Adam Rolwes 4-H Environmental Education Program Coordinator- Wahsega
4-H & Youth
Ryan Rose Development Coordinator, Georgia 4-H
4-H & Youth
Beverly Ross Building Services Worker I - Rock Eagle
4-H & Youth
Ashley Ruark Building Services Worker I - Rock Eagle
4-H & Youth
Max Ryder 4-H Environmental Educator – Camp Jekyll
4-H & Youth
Kyle Salaway 4H Center Support Services MGR
4-H & Youth
Nick Sell Program Specialist II - Rock Eagle
4-H & Youth
Gracy Sexton 4-H AmeriCorps
Northwest District 4-H & Youth
Elizabeth Shaffer 4-H Environmental Educator – Wahsega
4-H & Youth
Libby Shepherd Development Coordinator - Georgia 4-H
4-H & Youth
Heather K. Shultz 4-H Program Coordinator - Livestock
4-H & Youth Southwest District
Alex Sides Electrician - Rock Eagle
4-H & Youth
Amanda Smallwood DINING COMMONS MANAGER I - Wahsega
4-H & Youth
Arch D. Smith II State 4-H Leader and Director of 4-H
4-H & Youth
Carmen Smith 4-H Environmental Educator – Rock Eagle
4-H & Youth
Andy Smith Limited Term Office/Clerical (NE)
4-H & Youth
JASMINE SMITH Part Time Building Services Worker - RE 4-H Center
4-H & Youth
Stuart Smith Skilled Trades Worker - Fortson 4-H Center
4-H & Youth
Josie Smith Public Relations Coordinator - Georgia 4-H
4-H & Youth
Logan Stone 4-H Environmental Educator – Burton
4-H & Youth
Meghan Stubbs Event Coordinator – Rock Eagle
4-H & Youth
Lori Sutton STUWK / Office Assistant GA 4H - Athens
4-H & Youth
Michele Svoboda Georgia 4-H Fiscal Affairs Manager - Rock Eagle
4-H & Youth
Leah Jane Szczepanski STUWK / Office Assistant GA 4H - Athens
4-H & Youth
Rick Thompson Skilled Trades Worker - Rock Eagle
4-H & Youth
Mary Tilley ADMINISTRATIVE ASSOCIATE I - Burton
4-H & Youth
Carson Torres 4-H Environmental Educator – Burton
4-H & Youth
Logan Troxell 4-H Environmental Educator – Camp Jekyll
4-H & Youth
Kayanna Turner 4-H Environmental Educator – Wahsega
4-H & Youth
Scott Vining Welder - Rock Eagle
4-H & Youth
Jeniece Vinson Administrative Associate
4-H & Youth
Isabella Waddell Canteen Clerk - Rock Eagle
4-H & Youth
Joyce Walker Part Time Nurse - Rock Eagle
4-H & Youth
Quintina Walker Lead Building/Housekeeping Worker
4-H & Youth
Steve M. Walker IT Associate Director
4-H & Youth
Deon Wallace State 4-H Events Coordinator - Athens
4-H & Youth
JAMES WALLER Part-Time Food Service Worker - Rock Eagle
4-H & Youth
Jessica Weaver Farley Night Security Guard - Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
David Weber 4-H Center Director I - Wahsega
4-H & Youth
Sophia West 4-H Environmental Educator - Student Assistant - Wahsega
4-H & Youth
Jewel Whiting Baker - Rock Eagle Baker - Rock Eagle
4-H & Youth
Rena' Whittaker Administrative Assistant II - Rock Eagle
4-H & Youth
Torrey Whittaker Part-Time Front Gate Attendant - Rock Eagle
4-H & Youth
Sloane Wiggers Program Specialist - Live Animal Labs & Exhibits - Rock Eagle
4-H & Youth
Abby Williams 4-H Environmental Educator – Camp Jekyll
4-H & Youth
Claudette Williams Part-Time Food Service Worker - Rock Eagle Part-Time Food Service Worker - Rock Eagle
4-H & Youth
Natalie Williams Dining Commons Manager - Rock Eagle
4-H & Youth
Tawanda Wingfield Part-Time Front Gate Attendant-Rock Eagle 4-H Center
4-H & Youth
Monica Heys Wonnacott Dining Commons Manager II - Jekyll Island
4-H & Youth
Quentin Woodall Equipment Operator/ Mechanic
4-H & Youth
Ben Wuori 4-H Environmental Educator – Burton
4-H & Youth
Charlie Wurst Public Service Representative
4-H & Youth
Dawn Zenkert Program Specialist I - Jekyll Island
4-H & Youth
Ben Zino 4-H Environmental Educator – Burton
4-H & Youth